„Loď, ktorá je v prístave je v bezpečí, ale na to sa lode nestavajú.“

Mladý aktívny človek, ktorý si po získaných skúsenostiach z obchodu a vedenia malých tímov vybral tú náročnejšiu cestu a sám začal podnikať, a to v regióne s rekordnou nezamestnanosťou – Rimavskej Sobote. Práve tento problém, s ktorým sa potýkajú aj okolité regióny, ho priviedli
k politickej angažovanosti. Citlivo vníma problémy mladých ľudí a rodín žijúcich na východe republiky s neperspektívnym výhľadom na slušnú prácu, vlastné bývanie a dôstojné dôchodkové zabezpečenie.
Hoci sa na Slovensku potýka so zdevastovaným podnikateľským prostredím, plným byrokratických prekážok, nevymožiteľnosti práva a zlyhávajúcej justície, aj tak je presvedčený, že táto krajina je plná kreatívnych ľudí s dobrými nápadmi a miest s obrovským potenciálom, preto stojí za to zabojovať a prijať problémy ako výzvy. Chce sa podieľať na zjednodušovaní a dobrom manažovaní vecí. Fungujúca krajina má mať podľa neho nielen konečne dokončenú diaľničnú sieť, ale s vyriešením jedného problému neprináša zároveň tri ďalšie. Popri práci sa venuje sa aj občianskemu združeniu Gemer Grow. Témami, ktoré ho zaujímajú najviac a chce ich preniesť aj do svojho politického pôsobenia, sú ekonomika a riešenia pre malých a stredných podnikateľov. Po vlastnom vzore chce pomáhať ľuďom vytvárať si vlastné pracovné miesta, spájať sa s inými šikovnými ľuďmi a spolu vytvárať hodnoty.

Branislav Bukviar

INFORMÁCIE
VEK: 27
VZDELANIE: Obchodná akadémia
ZAMESTNANIE: podnikateľ
POLITICKÁ FUNKCIA: okresný predseda SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Rimavská Sobota
E-MAIL: b.bukviar@gmail.com
INSTAGRAM: branobukviar
FACEBOOK: branislav.bukviar
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.