„Vystúp na prvý schod s vierou. Nemusíš vidieť celé schodište. Vystúp na prvý krok s vierou a ostatné sa Ti ukážu samé.“

Martin Luther King, jr.

Za SaS kandiduje aj tajomná spisovateľka Linda Chopin, ktorej túžba po spravodlivej krajine ju presvedčila, aby po rokoch ukázala svoju tvár. Čitatelia jej kníh ju poznajú ako nevšednú, úprimnú, citlivú, jednoduchú i komplikovanú zároveň, ona sama sa však opisuje ako Slovenka milujúca svoju krajinu. Nie preto, že by bolo Slovensko dokonalé, ale preto, že je jej domovom. Je rada, že sa v posledných rokoch prebúdza občianska spoločnosť a rozhodla sa sama pridať ruku k dielu.
Je hrdá na ľudí, ktorí denno – denne zápasia s neuveriteľnými problémami a žijú, prežívajú a ostávajú.
Demokracia nefunguje tak, ako má. Žiadna inštitúcia – súdy, polícia, prokuratúra, NKÚ a ani Okresné úrady nefungujú plne demokraticky – nefungujú mechanizmy, ktoré by mali zabezpečiť funkčnosť týchto inštitúcií a zlyhávajú stranícki ľudia, ktorí pôsobia v daných inštitúciách. Poďme to zmeniť.

Mgr. Gabriela Fedičová

INFORMÁCIE
VEK: 40
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: preventistka mestskej polície, redaktorka, spisovateľka
POLITICKÁ FUNKCIA: sympatizantka SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Veľké Kapušany
E-MAIL: gfedicova@gmail.com
INSTAGRAM : lindachopin
FACEBOOK: linda.chopin.77
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.