„Vyrovnaný rozpočet v rodine aj štáte.“

Politiku vníma z manažérskeho pohľadu. Ekonomický odbor vyštudoval v Prahe, tretí stupeň vysokoškolského vzdelania získal v Bratislave. Na svojom konte má viaceré podnikateľské úspechy z minulosti. Založil úspešnú módnu značku Otto Berg, ktorá si za viac ako 10 rokov pôsobenia na svetovom trhu získala uznanie a dôveru zákazníkov. Značka stavila na najvyššiu kvalitu a jej kolekcie sú vyrábané v najlepších fabrikách Európy.
Do politiky vstúpil už ako úspešný manažér s presvedčením, že ak niekto vie riadiť firmu a ide do politiky, existuje predpoklad, že svoje zásady bude držať aj naďalej. Preto by v nej sám uvítal viac úspešných manažérov, ktorí sa osvedčili v praxi, namiesto rojkov s veľkými predstavami a malými skúsenosťami. Svoje vlastné skúsenosti obohatil aj o pôsobenie na akademickej pôde, kde prednášal ako vysokoškolský pedagóg so špecializáciou na marketing. Stál pri založení strany SaS a už päť rokov je jej generálnym manažérom. Z najvyššej riadiacej pozície zabezpečuje fungovanie po všetkých stránkach. Transparentnosť považuje za najdôležitejšiu súčasť boja proti korupcii a čisté financovanie bez výhrad audítorov každý rok je preňho samozrejmosťou. SaS vie podľa jeho slov dať všetkým voličom ucelenú ponuku, program, ľudí aj zázemie, ktoré je potrebné na to, aby sa zo Slovenska konečne stal fungujúci štát. On sám je ochotný prispieť k tejto zmene vlastnými skúsenosťami a profesionalitou.

Ing. Roman Foltin, PhD.

INFORMÁCIE
VEK: 53
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: generálny manažér SaS
POLITICKÁ FUNKCIA: generálny manažér SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Bratislava
E-MAIL: romanfoltin@gmail.com
INSTAGRAM SaS: sloboda_a_solidarita
FACEBOOK SaS: stranasas
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.