„Čestnosť, slušnosť a energia sú cnosti, ktoré sa nedajú kúpiť za žiadne peniaze, a preto si ich treba strážiť.“

Je podpredsedom Akademického senátu FFUK a podpredsedom mládežníckej organizácie Mladí SaSkári, ktorá dáva priestor šikovným a ambicióznym mladým ľuďom. V súčasnosti sa naplno venuje štúdiu učiteľstva histórie a geografie na Filozofickej fakulte UK. Popri tom príležitostne doučuje a zúčastňuje sa na rôznych medzinárodných fórach. Rád spoznáva inovatívne metódy v školstve, keďže v budúcnosti sa chce uplatniť práve v tejto oblasti. Uvedomenie si, že Slovensko od svojej samostatnosti nevyužilo dostatočne potenciál, ktorý ako krajina nepochybne má a neposunulo sa vo viacerých oblastiach na úroveň, akú si podľa neho ľudia zaslúžia ho priviedlo na politickú cestu.
Rád spoznáva nových mladých ľudí na rôznych akciách a zaujíma sa o témy osobných slobôd. Je hrdý na všetky pracovité Slovenky a Slovákov, ktorí vo svojich odboroch posúvajú krajinu dopredu a úspešne ju reprezentujú. Má jasnú predstavu o fungujúcom Slovensku. Mali by ho tvoriť školy, ponúkajúce deťom zmysluplnú a systematickú koncepciu vzdelávania, zdravotnícke zariadenia, ktoré ponúkajú ľuďom kvalitné ošetrenie v dôstojných priestoroch, udržiavané a nie plátané kultúrne strediská a cesty. Je to však aj o šikovných ľuďoch, ktorým štát nebude brániť zbytočnou byrokraciou v postavení sa na vlastné nohy. Ak to dokáže pri veľkých investoroch, mal by vytvoriť prostredie aj pre začínajúcich podnikateľov. Nechce štát, ktorý sa bojí konkurencie v súkromnej oblasti. Zároveň si dáva záležať na tom, aby zvyšoval záujem mladých ľudí o politiku. S týmto presvedčením a plným nasadením je ochotný byť prínosom v budovaní fungujúceho Slovenska.

Michael Hanzalík

INFORMÁCIE
VEK: 22
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: študent
POLITICKÁ FUNKCIA: podpredseda mladých SaSkárov
KONTAKT
BYDLISKO: Ruskovce
E-MAIL: michaelhanzalik@gmail.com
INSTAGRAM: michaelhanzalik
FACEBOOK: michael.hanzalik.1997
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.