„Črtou vzdelanej mysle je schopnosť premýšľať o myšlienke bez toho, aby ju akceptovala.“

Výskumník v oblasti veterinárnej medicíny a mikrobiológie. Jeden zo zakladajúcich členov strany SaS. Po bohatých profesijných a vedeckých skúsenostiach na Univerzite T. Baťu v Zlíne, Štátnom veterinárnom a potravinovom ústave v Nitre, Dolnom Kubíne a Prahe postupne prešiel do biznisu. Z manažéra v súkromnej spoločnosti sa napokon stal konateľ firmy. Z tejto pozície mal opäť iný pohľad na spoločnosť, najmä na podnikateľské prostredie. Dlhodobo sa
venuje aj témam kvality potravín a školstva, o mnohých celospoločenských témach aktívne píše (Denník N, SME).
Medzi jeho priority v politickej aktivite patrí najmä podpora inovácií a zdravých podnikateľských subjektov a vyšší podiel vedomostnej ekonomiky. Chce sa podieľať na pozdvihovaní životnej úrovne na európsky priemer a rozvoji poľnohospodárskej produkcie, životného prostredia, školstva, vedy a výskumu. V Národnej rade by svoje schopnosti rád využil aj vo Výbore pre pôdohospodárstvo a životné prostredie.

Doc. MVDr. Ivan Holko, PhD.

INFORMÁCIE
VEK: 47
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: konateľ
POLITICKÁ FUNKCIA: člen SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Preseľany
E-MAIL: ivan.holko@gmail.com
INSTAGRAM SaS: sloboda_a_solidarita
FACEBOOK: ivan.holko.7
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.