„Kto stratí dôveru, viac stratiť nemôže.“

Na vlastnej koži si vyskúšal „lukratívnosť“ učiteľského povolania, aby sa rozhodol niečo s tým urobiť a zmeniť to, ako sú vnímaní učitelia aj vzdelávací systém. Učil na strednej aj základnej škole, popri zamestnaní však pracoval aj na vlastnom rozvoji a ďalšom vzdelávaní. Absolvoval ďalšiu vysokú školu so zameraním na Medzinárodné vzťahy a následne sa pustil do štúdia práva. Chce spravodlivé Slovensko bez protekcie, rodinkárstva a s fungujúcimi štátnymi inštitúciami.
Chce Slovensko, ktoré ľudia nebudú hľadať na spodných priečkach rebríčkov. Toto presvedčenie ho priviedlo už pred rokmi k aktívnej politike. V súčasnosti pôsobí ako poslanec mesta Veľký Krtíš. Významnou osobnosťou, ktorá ho inšpiruje, je Milan Rastislav Štefánik. Vzhľadom k svojej doterajšej praxi by bol v Národnej rade rád prínosom najmä v oblasti školstva a justície.

Mgr. Michal Komada

INFORMÁCIE
VEK: 33
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: učiteľ
POLITICKÁ FUNKCIA: člen SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Veľký Krtíš
E-MAIL: michal.komik@gmail.com
INSTAGRAM: mikkelkomik
FACEBOOK: michal.komada
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.