„Ak chceš kráčať rýchlo, choď sám. Ak chceš dôjsť ďaleko, kráčaj s niekým.“

Trenčiansky krajský predseda SaS, ktorému Trenčania nepovedia inak ako Laďo, zastupuje obyvateľov svojho mesta v mestskom aj župnom zastupiteľstve. Hoci je to niekedy boj, neprestal sa snažiť robiť niečo naviac pre komunitu, v ktorej žije. Srdcom aj vzdelaním stavbár vyštudoval Stavebnú fakultu STU v Bratislave. V tejto oblasti pôsobí celý život a vybudoval vlastnú úspešnú spoločnosť, zameranú na energetický audit a certifikáciu budov. Je odborníkom na navrhovanie energetických úspor vo verejných budovách a pomáha zvyšovať efektivitu ich prevádzky. Najradšej relaxuje pri behu, ktorý tiež povýšil na komunitnú záležitosť. Je zakladateľom Trenčianskej bežeckej ligy, aby mal každý možnosť zašportovať si s rovnako naladenými ľuďmi.
Podieľal sa na projekte rozsiahlej rekonštrukcie hrádze na Sihoti, aj k získaniu takmer 3 mil. eur na obnovu materských škôl. Neustály optimizmus a chuť robiť Slovensko lepším ho priviedli na kandidátku SaS. Slabiny vidí najmä v oblasti energetiky, stavebníctva a dopravy, a zároveň je pripravený v týchto oblastiach priniesť riešenia.

Ing. Ladislav Matejka

INFORMÁCIE
VEK: 37
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: stavebný technik
POLITICKÁ FUNKCIA: okresný predseda SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Trenčín
E-MAIL: ladislavmatejka@yahoo.co.uk
INSTAGRAM: ladomatejka
FACEBOOK: ladislav.matejka.585
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.