„Nemôže byť bohatstvo tam, kde sú ľudia zamestnaní vzájomným podvádzaním. Nemajú čas na vybudovanie hodnôt, teda ani na vytvorenie bohatstva.“

Získal vzdelanie v oblasti bankovníctva a následne hoteliérstva a cestovného ruchu. V tejto oblasti pôsobil niekoľko rokov na rôznych pozíciách, kde získal vzácne skúsenosti s manažovaním ľudí a procesov. Pracoval v hoteliérstve, kde získal aj certifikát sprievodcu ČR, popri tom si urobil štátnice z francúzskeho jazyka, absolvoval štúdium v Bruseli a získal certifikát projektového manažmentu. Z obchodného manažéra sa napokon stal konateľom spoločnosti, spracovávajúcej projekty pre čerpanie fondov EU. Ako občiansky aktivista sa stal známym nielen vo Zvolene. Stal sa podpredsedom a projektovým manažérom občianskeho združenia, ktoré vyvíjalo rôzne dobrovoľnícke aktivity pre revitalizáciu Borovej Hory vo Zvolene. V politike chce byť rovnako aktívny. Zveľaďovať potenciál Slovenska a urobiť z neho fungujúcu krajinu, kde je rovnosť pred zákonom. Najviac energie v politickom boji a pôsobení chce venovať kultúre a regionálnemu rozvoju.

Róbert Olšiak

INFORMÁCIE
VEK: 41
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: obchodný manažér
POLITICKÁ FUNKCIA: člen SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Zvolen
E-MAIL SaS: sas@sas.sk
INSTAGRAM SaS: sloboda_a_solidarita
FACEBOOK: olsiak
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.