„Ži a nechaj žiť.“

V spoločnosti potrebujú ochranu tí najslabší, nielen ľudia, ale aj zvieratá. S týmto presvedčením sa už viac ako 10 rokov venuje ochrane zvierat. Komunikuje s útulkami , občianskymi združeniami a ďalšími ľuďmi, ktorí sa venujú ochrane zvierat. Je aktívnou súčasťou pracovnej skupiny SaS, kde pomáha tvoriť návrhy zákonov na ochranu zvierat. Empatia so živými tvormi je jej veľmi blízka, postavila na nej aj svoje vzdelanie. Absolvovala Fakultu zdravotníctva a sociálnej práce na Trnavskej univerzite , kde vyštudovala odbor : Fyzioterapia a liečebná rehabilitácia. Pri svojej práci získala vzácne pracovné skúsenosti nielen ako fyzioterapeut, ale aj ďalšie na pozícii konzultanta, projektového manažéra, line manažéra či produktového manažéra. Je štatutárom OZ CELIASTRED BB, ktoré pomáha pacientom s diagnózou celiakia zvyšovať ich vedomie o tejto diagnóze. Organizuje pre nich rôzne aktivity a odborné prednášky, nakoľko je sama celiatička, vie veľmi dobre pochopiť s akými problémami sa takíto ľudia stretávajú.
Miluje svoju rodinu, aj svoju krajinu, v ktorej je mnoho problémov. Keďže bezmocnosť a ľútosť nepovažuje za riešenia na ne, rozhodla sa aktívne pôsobiť v politike. Pôsobí ako okresná predsedníčka SaS vo Zvolene a má záujem sa venovať najmä témam: ochrany zvierat, životného prostredia a zdravotníctvu.

Mgr. Anna Paľovová

INFORMÁCIE
VEK: 55
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: obchodný manažér
POLITICKÁ FUNKCIA: okresný predseda SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Zvolen
E-MAIL: a.palovova@gmail.com
INSTAGRAM SaS: sloboda_a_solidarita
FACEBOOK SaS: stranasas
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.