„Môžete mať buď výsledky alebo výhovorky. Nemôžete mať oboje.“

Hoci vyštudoval ekonomiku v Prahe, jeho vášňou sa stali šport a tenis. Srdcom športovec, ktorý chce, aby sa vždy hralo fér. Nie iba v športe. Je skutočným športovým odborníkom, oceneným za svoje výkony a úspechy, držiteľom pamätnej medaily STZ za dlhodobú prácu a tiež dvojnásobným držiteľom titulu “športovec roka” v meste Banská Bystrica. Pôsobí aj ako predseda tunajšieho najúspešnejšieho tenisového klubu, člen Rady Slovenského tenisového zväzu a dlhé roky sa venoval športovým tímom. Vybudoval úspešnú tenisovú školu a počas doterajšieho profesijného pôsobenia získal ako konateľ viacerých spoločností mnohé cenné manažérske skúsenosti.
So športovým princípom fair play a presvedčením, že do politiky by mali vstupovať ľudia s motiváciou slúžiť druhým a nie žiť na ich úkor, je dnes aktívny aj v tejto oblasti. Je členom strany SaS, jej krajským predsedom v Banskej Bystrici a predsedom rozhodcovskej komisie strany. Na kandidátke SaS-ky ide do volieb, aby efektívne riešil športovú legislatívu, štátnu športovú politiku, ktorá má vplyv na mladé generácie. Keďže podnikateľské prostredie je plné prekážok a štát sa potýka aj s oligarchiou napojenou na politikov, je pripravený pomôcť aj v týchto oblastiach.

Ing. Radovan Sloboda

INFORMÁCIE
VEK: 53
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: konateľ
POLITICKÁ FUNKCIA: krajský predseda SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Banská Bystrica
E-MAIL: rsloboda@rigos.sk
INSTAGRAM SaS: sloboda_a_solidarita
FACEBOOK: radovan.sloboda
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.