„Zdravý rozum je najlepší recept.“

Pri varení je pomerne jednoduché toto pravidlo dodržať. Najprv si premyslíte, čo chcete variť, teda aký má byť cieľ. Takpovediac máte víziu. Potom si obstaráte recept, že ako konkrétne na to. To je váš program. Zaobstaráte si suroviny, náradie a obsadíte kuchyňu. To je vaše zázemie. A keď dostanete povolenie od vašej manželky a pubertálnej dcéry, máte mandát a pustíte sa do toho.
Takto to funguje aj v politike. Potrebujete víziu, program, zázemie a mandát. Ak to máte, viete meniť veci k lepšiemu – navariť dobrý obed alebo spraviť život v našej krásnej krajine lepším. Hneď, ako otočíte list, nájdete naše „Menu pre Slovensko“. Po jeho prečítaní zistíte, že sme naozaj poctivo pripravení zabojovať o lepší život.
Ako viete, nie som kuchár, ale politik. Varenie ma však baví a veľmi, lebo relatívne rýchlo vidíte výsledky. Druhý dôvod je, že ak niečo pokazíte, svet sa nezrúti. Uvaríte nanovo. V politike je to výrazne iné. Ak niečo pokazíte, môže dôjsť k masívnym škodám a práve preto sú skúsenosti v politike, ako aj dobre pripravený program, nenahraditeľné. Presne tieto dve veci, a k tomu osvedčení ľudia, sú to, čo SaS odlišuje od iných strán.

Ing. Richard Sulík

INFORMÁCIE
VEK: 51
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: politik
POLITICKÁ FUNKCIA: predseda SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Bratislava
E-MAIL: richard@sulik.sk
INSTAGRAM: richard_sulik
FACEBOOK: RichardSulik
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.