„Demokraciu robia demokrati. A lepšiu demokraciu lepší demokrati.“

Má za sebou bohaté profesijné pôsobenie na poli manažmentu. Po ukončení štúdia manažmentu a marketingu začínal na riadiacej pozícii a bol zodpovedný za rozbehnutie výrobného závodu v elektrotechnickom priemysle. Pôsobil aj v Slovenskej agentúre pre rozvoj investícií a obchodu ako projektový manažér. Tu získal cenné skúsenosti z prezentácie investičných príležitostí na Slovensku pre zahraničných investorov. Napokon prešiel do bankového sektora, kde bol zodpovedný za IT projekty, za optimalizáciu obchodnej siete a napokon na funkciu programového manažéra, zodpovedného za portfólio projektov v oblasti vývoja IT riešení v jednej z najväčších bánk.
Ako aktívny a zodpovedný človek sa vždy zaujímal aj o verejné a politické dianie. Na Slovensku mu chýbala dostatočná spravodlivosť. Hnevalo ho, že nečestnosť často nie je postihovaná a že mnohí nečestní ľudia prenikli do vlády, parlamentu, na súdy aj políciu, že sa verejné zdroje strácajú vo vreckách oligarchov a iritovala ho nekompetentnosť ľudí, ktorí vedú krajinu, hoci u nich by očakával nespochybniteľnú profesionalitu. To ho priviedlo na kandidátku SaS. Je presvedčený, že v dnešnej dobe, po tom, čo Slovensko historicky zvládlo, už nemôžeme mať menšie ciele ako dostať ho medzi najvyspelejšie krajiny sveta. V NR SR chce presadzovať riešenia podporujúce slobodu jednotlivca v osobnom a ekonomickom živote, prostredníctvom ktorej sa dostane k prosperite a prosperita ho dovedie k štedrosti k slabším. Chce fungujúce Slovensko, ktoré chráni a vymáha spravodlivosť a zabezpečuje dodržiavanie pravidiel, kde sa spoločné zdroje investujú transparentne nielen do diaľnic a infraštruktúry, ale aj do budúcnosti krajiny – do vzdelania, vedy a výskumu.

Ing. Pavel Vrábik

INFORMÁCIE
VEK: 40
VZDELANIE:
ZAMESTNANIE: programový manažér v banke
POLITICKÁ FUNKCIA: člen SaS
KONTAKT
BYDLISKO: Bratislava
E-MAIL: pavel.vrabik@gmail.com
INSTAGRAM SaS: sloboda_a_solidarita
FACEBOOK: vrabikpavel
Predvoľby ochrany osobných údajov
Keď navštívite našu webovú stránku, môže ukladať informácie prostredníctvom vášho prehliadača z konkrétnych služieb, zvyčajne vo forme súborov cookie. Tu môžete zmeniť svoje preferencie ochrany osobných údajov. Upozorňujeme, že blokovanie niektorých typov súborov cookie môže mať vplyv na vaše skúsenosti s našimi webovými stránkami a službami, ktoré ponúkame.